Formularz zamówienia

Co pewien czas zdarzają się awarie linii energetycznych. Bywa też, że podczas naprawy sieci konieczne jest odłączenie od zasilania części ulic. Dla większości gospodarstw domowych nawet kilkugodzinna przerwa w dostawie prądu nie jest szczególnym wyzwaniem, ale dla przedsiębiorstw, których działalność opiera się na narzędziach elektrycznych brak prądu oznacza ogromne straty.

Tym wszystkim, którzy nie mogą funkcjonować bez dostępu do energii elektrycznej możemy zaproponować wynajem agregatów prądotwórczych. Dla wszystkich potrzebujących mamy przygotowane nowe agregaty 100 i 200 kVA marki FOGO, które doskonale sprawdzają się podczas użytkowania. Zapewnią dostawę energii elektrycznej do najważniejszych urządzeń, bez których Państwa przedsiębiorstwo nie można funkcjonować.

Coraz więcej odbiorców energii elektrycznej decyduje się na zakup agregatów prądotwórczych dla siebie. Warto jednak zaznaczyć, że w dzisiejszych czasach przerwy w dostawie prądu są sporadyczne i zakup oraz utrzymanie w dobrym stanie własnego sprzętu staje się niepotrzebnym wydatkiem. W razie problemów z dostawą energii elektrycznej znacznie lepszym rozwiązaniem staje się skorzystanie z usług wynajmu agregatów prądotwórczych od naszej firmy.

Firmy i prywatni zleceniodawcy, którzy już skorzystali z naszych usług chwalą sobie współpracę z nami. Jesteśmy przekonani, że także Państwo dołączą do grupy zadowolonych klientów.

Jednocześnie informujemy, że posiadamy kwalifikacje do podłączenia urządzeń prądotwórczych przyłączanych do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokości napięcia znamionowego.